Czym jest Thermomix?

Każdy lubi dobrze zjeść – nie każdy lubi gotować

Thermomix może zaspokoić kulinarne potrzeby zarówno pasjonatów, jak i kompletnych laików tematu. Nazwa urządzenia zapewne choć raz obiła się o uszy każdemu. Thermomix można z ręką na sercu nazwać sprzętem-orkiestrą. Zapewnia funkcje aż 12 innych kuchennych urządzeń i niewątpliwie ułatwia gotowanie.

Jak działa Thermomix?

Najnowszy dostępny na rynku model wyposażony jest w ekran dotykowy. Za jego pomocą można wyszukać interesujące danie spośród ponad 4000 dostępnych przepisów. Po przeczytaniu informacji dotyczących potrawy wystarczy zatwierdzić proces przygotowania. Od tej chwili urządzenie krok po kroku będzie instruować o potrzebie dodania składników lub wykonania konkretnej czynności. Każdy kolejny etap sygnalizowany jest głośnym dźwiękiem.

Wady urządzenia

Największą wadą Thermomixa jest jego cena. Za najtańszy model trzeba zapłacić ponad 4000 zł. Najnowszy sprzęt to już wydatek w granicach 6 tysięcy złotych. Niektórzy za wadę uznać mogą również hałas wytwarzany przez urządzenie. Szczególnie głośne jest podczas blendowania i nadawania sygnałów dźwiękowych. Dodatkowo jeśli komuś sprawia przyjemność samodzielne przygotowywanie posiłków, to raczej Thermomix nie będzie dla niego odpowiednim wyborem.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *