Sprzęt do gabinetu kosmetycznego – ekwipunek nowoczesnej kosmetyczki

Do salonów piękności przybywają klienci z różnymi potrzebami. Niezależnie od tego, czy szukają pedicure, upiększenia twarzy, czy pełnej sesji makijażu – salony kosmetyczne muszą być wyposażone w odpowiedni sprzęt, aby oferować jak najlepsze usługi. Jakie więc meble i produkty do gabinetu kosmetycznego powinieneś wybrać? Wszystko zależy od rynku docelowego i usług, które planujesz oferować w swojej placówce. Sprawdź, co warto mieć.

Sprzęt do gabinetu kosmetycznego na twarz

Zabiegi na twarz są obowiązkową usługą kosmetyczną. Do ich wykonania w salonie kosmetycznym potrzebne są stoły kosmetyczne z regulowaną wysokością i możliwością odchylenia, wyściełane fotele do twarzy, profesjonalne lampy kosmetyczne i ekstraktory. Niektóre salony kosmetyczne wolą korzystać z elektrycznych urządzeń kosmetycznych, takich jak maszyny o częstotliwości radiowej i głowice do mikrodermabrazji, ale powinny one być przede wszystkim dostosowane do grupy docelowej Twoich klientów.

Wyposażenie salonu kosmetycznego do wykonywania makijażu także warto posiadać. Jeśli w swoim salonie kosmetycznym oferujesz usługi makijażowe, będziesz potrzebować luster z oświetleniem i taboretów, a także szuflad lub szafek do przechowywania niezbędnych produktów kosmetycznych. Upewnij się, że pokój zabiegowy jest wystarczająco przestronny, aby pomieścić wszystkie te meble, jednocześnie pozostawiając odpowiednią przestrzeń na ruch.

Sprzęt do gabinetu kosmetycznego na ciało

Salon kosmetyczny potrzebuje urządzeń kosmetycznych do zabiegów na ciało, takich jak redukcja cellulitu i tłuszczu. Szukaj maszyn kosmetycznych, które oferują te zabiegi w bezpieczny i skuteczny sposób. W zależności od rodzaju usług, które oferujesz, możesz również potrzebować foteli kosmetycznych z funkcjami masażu, wanien do hydroterapii i łóżek kosmetycznych. Celuj również w nowoczesne sprzęty do gabinetu, wykorzystujące różne głowice, laser oraz falę radiową. Znajdziesz je na przykład tutaj https://profi-med.eu/urzadzenia/. Warto zapoznać się z tym dystrybutorem i zyskać darmowe szkolenie przy zakupie urządzeń.

You May Also Like

About the Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *