Home › Szukamy noclegu na Krupówkach

Monday, December 4 2017, 08:29

Szukamy noclegu na Krupówkach

Jeśli kogoś zapytamy o to, jakie miejsce w Zakopanem jest najbardziej znane to większość odpowie Krupówki. To deptak, który znają wszyscy nawet, jeśli w Zakopanem nigdy nie byli. Jest to ulica uważana za reprezentacyjną, po które chodzą miliony turystów nie tylko z Polski.

Na ulicy możemy zobaczyć wiele wydarzeń, bo tutaj zawsze się coś dzieje. Tak się zachęcą turystów, którzy chcą tutaj przyjeżdżać i chcą w tym uczestniczyć. Krupówki mają długość ponad jednego kilometra. Na tej długiej ulicy mamy mnóstwo sklepów z pamiątkami, sklepów spożywczych. Urzędów pocztowych, ale i restauracji i karczm. To najlepsze miejsce na spotkania ze znajomymi i rodziną. Można być w centrum wydarzeń i można poczuć ten zakopiański klimat. Na ulicy obowiązuje zakaz ruchu samochodowego, dlatego można na spokojnie chodzić sobie nawet środkiem. Miłośnicy gustownego góralskiego stylu będą zadowoleni, bo tutaj znajduje się wiele ciekawych lokali. Te osoby, które uwielbiają oscypki będą bardzo zadowolone, bo tutaj ich nigdy nie zabraknie. Na Krupówkach można dobrze zjeść, ale i można potańczyć i się pobawić. Atrakcji dla każdego nie braknie.

ap1.jpg
 

Wyjątkowe, niepowtarzalne miejsce

Na tej ulicy nigdy nie będzie nam się nudziło. Mamy kino dla dzieci jak i dl dorosłych. Możemy zobaczyć jak wygląda dom postawiony do góry nogami. W pobliżu Krupówek można znaleźć mnóstwo noclegów. Do wyboru mamy między innymi komfortowe i bardzo klimatyczne apartamenty. Będziemy nie w hotelu, a w pięknym budynku nieopodal Krupówek. Mamy tutaj połączone ścisłego centrum, ale jednocześnie możliwość wyjścia od razu na szlaki. Najbardziej popularną lokalizacją, jeśli chodzi o Zakopane jest ulica Sienkiewicza 12 mieszcząca się tylko 500 metrów od Krupówek. Pozostałe lokalizacje możemy zobaczyć na stronie noclegi Zakopane Krupówki. Noclegów nam nie zabraknie, ale te, które są blisko Krupówek rezerwowane są na długo przed przyjazdem pierwszych gości. Trzeba się po prostu spieszyć z rezerwacją i szukaniem.