Home › Pobyt wypoczynkowy w Zakopanem

Wednesday, November 8 2017, 11:50

Pobyt wypoczynkowy w Zakopanem

Do Zakopanego warto pojechać na kilka dni. Wtedy można będzie zobaczyć mnóstwo atrakcji i na pewno nam się tutaj spodoba. Stolica polskich gór cały czas się rozwija, dlatego poza chodzeniem po górach mamy mnóstwo miejsc które trzeba odwiedzić.

Jeśli ktoś lubi pływać to mamy Aquapark i termy. Bez względu na pogodę można będzie skorzystać z takich atrakcji, a zatem warto byłoby rozważyć przyjazd do tego miasta. Osoby które lubią chodzenie po górach mogą skorzystać z wielu szlaków. Dla aktywnie wypoczywających Zakopane ma naprawdę bardzo dużo atrakcji. Po dniu spędzony ma chodzeniu po górach czy zwiedzaniu trzeba będzie dobrze zjeść. Urzekną nas swoim urokiem karczmy które są urządzone w typowym góralskim stylu. To nam się na pewno spodoba, bo mało, kiedy mamy szansę, żeby w taki miejscu zjeść. Jedzenie jest smaczne, a trunki są bardzo mocne, a zatem nie ma co czekać tylko trzeba szybko przyjechać do Zakopanego. Pora roku nie ma znaczenia ważne, żeby nie padało, bo wtedy trzeba będzie liczyć jedynie na atrakcje jakie mamy w obiekcie.
elkowe-2.jpg
 

Gdzie spać w Zakopanem?

Zasada numer jeden to robić rezerwacje znacznie wcześniej, bo wtedy ilość noclegów jest naprawdę bardzo duża. Im dłużej czekamy tym liczba miejsc się zmniejsza i w pewnym momencie nie ma już nic. Zakopane jest bardzo, ale to bardzo popularne i trzeba mieć tego świadomość. Jeśli szukamy super noclegu to Domek Pod Gubałówką będzie dla nas idealnym rozwiązaniem. To nie jest wcale taki mały domek, bo ma sześćdziesiąt metrów kwadratowych powierzchni. Wewnątrz jest bardzo stylowo urządzony co oznacza, że spodoba się nawet bardzo wymagającym gościom. Gości może się zmieścić nawet szóstka, a zatem jeśli mamy znajomych to nie pozostaje nam nic innego jak ich zabrać ze sobą. Wtedy nocleg wyjdzie nam jeszcze taniej.

Domek można zobaczyć na stronie domki Zakopane. Mamy zdjęcia obiektu i bardzo dokładne opisy co się w nim znajduje. Dowiemy się też, ile będzie nas taki domek kosztował w wybranym przez siebie terminie.